DRAMA DJEVOJKE ARGENTINSKOG NOGOMETAŠA U KATARU: STAVILI JOJ ČAŠU U PIĆE, ZAVRŠILI U BOLNICI

16/12/2022

Izabranica Lautara Martíneza Agustina Gandolfa preživjela je pravu dramu na stadionu u Dohi nakon uspjeha reprezentacije.

Nakon utakmice odlučila je otići s prijateljicama u jedan od kafića popiti ga. Međutim, tamo joj se dogodilo nešto strašno. U boci pića koju je dobila bili su komadići stakla.

Tek nakon nekoliko gutljaja djevojka napadača Intera i njezine prijateljice shvatile su da je piće puno čaše, pa su preventivno odlučile otići u bolnicu, kako se situacija ne bi zakomplicirala.

Ispostavilo se da su svi pobjegli bez ikakvih problema, pa su direktno iz bolnice otišli u argentinsko veleposlanstvo kako bi prijavili ovaj slučaj.

  • Šteta, podnijeli smo prijavu, a imamo i svjedoke u kafiću u kojem smo bili – napisala je Lautarova djevojka na Instagramu.

No, vlasnik kafića siguran je da je sve izrežirano i da priča Augustine i njezinih prijatelja nema nikakve veze s vezom, prenosi Sportal.

hayat.ba