Košarkaška reprezentacija Srbije danas je osvojila brončanu medalju na Olimpijskim igrama pobjedom nad Njemačkom.
Ranije je duo Zorana Arunović/Damira Mikeca osvojio zlato u mješovitom gađanju zračnim pištoljem, kao i Novak u tenisu, dok je Aleksandra Perišić jučer osvojila srebro u taekwondou.
Hoće li vaterpolisti na svojim prsima nositi zlatne ili srebrne medalje, ostaje da se vidi jer se sutra sastaju s Hrvatima u finalu.
Već se znalo kada će košarkaši stići u Srbiju, a sada se zna i kada će biti organiziran tradicionalni doček na balkonu ispred Skupštine.
Srpski osvajači medalja će proslaviti svoje uspjehe u utorak od 20 sati.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Javno.ba )
