Srbijanski tenisač Novak Đoković plasirao se u osminu finala Wimbledona nakon pobjede nad sunarodnjakom Miomirom Kecmanovićem 3:0.
Novak je od samog starta nametnuo svoj ritam igre i nakon samo 24 minute prvi set je odlučen, au drugom je Kecmanović ipak zaigrao nešto opuštenije i znatno bolje.
Novak je u drugom napravio break i zadržao prednost, a zatim je lako osvojio. Što se tiče trećeg seta, Đoković je to iskoristio i servirao za meč kod 5:2, ali ga je sunarodnjak iznenadio i napravio break, a zatim servirao za 5:4.
No, dalje od toga nije mogao jer je Novak već idući gem izborio plasman u osminu finala.
U sljedećem kolu Novak se sastaje s Nizozemcem Timom van Rijtovenom.
www.sportskacentrala.com
