Sarajevo
Pet, 12, 22

Travnik doživio poraz na Piroti (FOTO)

Zatvoreno je treće kolo Prve lige FBIH. Travnik doživio poraz na Piroti.

Danas su odigrane i preostale dvije utakmice u kojima su po tri boda osvojile ekipe Stupčanice i Budućnosti.

Stupčanica je u Olovu ugostila Simm Bau i na kraju je završeno 3:3, dok je Budućnost na Piroti bila bolja od Travnika s 0:2.

Sjajan meč gledali smo u Olovu. Poturalić je doveo u vodstvo goste u 10. minuti, da bi Alić izjednačio samo dvije minute kasnije.

Ipak, Poturalić je svojim drugim golom u 34. minuti osigurao da njegov tim ode na odmor s prednošću.

Stupčanica preko Imočanina dolazi do izjednačenja u 69. minuti, a potpuni preokret domaćoj ekipi donosi Adi Bešić u 80. minuti meča.

Kada se činilo da će sva tri boda ostati u Olovu, gosti iz Kosove stižu do izjednačenja u 86. minuti i to preko mladog rezerviste Anesa Hrustanovića.

Na Piroti je Travnik bio bolji rival na početku, a onda hladan tuš u 33. minuti kada goste u vodstvo dovodi Demirović.

Kapiten Tabaković je kod domaćih isključen u 60. minuti, a to su gosti iskoristili da zabiju još jedan gol i to preko Husića u 79. minuti.

Nakon trećeg kola GOŠK je jedini maksimalan i nalazi se na prvom mjestu, slijedi ga Radnički sa sedam, te Bratstvo, Gradina, Rudar i Radnik sa po šest poena.

Na dnu su Tomislav i Jedinstvo koji su jedini bez bodova.

STANKOVIĆ PRED MACCABI: Bez treninga u Izraelu; napadači imaju problema s virusima