Orlovi u četvrtfinalu Europskog prvenstva!

23/05/2022

Nogometna reprezentacija Srbije do 17 godina plasirala se u četvrtfinale Europskog prvenstva nakon što je odigrala neriješeno sa selekcijom Španjolske 1:1.

“Orlovi” su skupinu C završili na drugom mjestu od Španjolaca s pet bodova, odnosno dva remija i pobjedom.

Naša reprezentacija je izgubila 1:0, imala je igrača manje, tada je Belgija vodila protiv Turske s 3:1 i imala ulaznicu u četvrtfinale.

No, Orlovi su bili najbolji kada je bilo najteže, branič Serafimović je iznudio penal, a Jovan Milošević bio je siguran s bijele točke. Bio je to treći pogodak ovog momka u isto toliko utakmica, najvažniji do sada, za plasman među osam najboljih. Što se Španjolaca tiče, oni su u vodstvo za vodstvo došli preko Melja u 76. minuti.

Srbija će suparnika saznati večeras u četvrtfinalu, nakon utakmica trećeg, posljednjeg kola skupine D.

www.sportskacentrala.com