Srbijanski tenisač Novak Đoković predao je polufinalni meč Australian Opena Alexanderu Zverevu nakon izgubljenog prvog seta u tiebreaku.
Nakon meča je na press konferenciji otvoreno otkrio da će u finalu bodriti svog sadašnjeg suparnika protiv Janika Sinera.
TJ kao “Djed Mraz”: Tko želi osvojiti 50.000 € ↓↓↓
To je izazvalo oštru reakciju prvog čovjeka Talijanskog teniskog saveza Angela Binagija.
– Rekao bih da je to bio pad u stilu Đokovića. Ovakvo zatvaranje karijere nije baš poučno. Čini to u nadi da će pobijediti jedan od dvojice finalista, što, između ostalog, nije u redu prema Janiku, koji je uzoran momak.izjavio je prvi čovjek tamošnjeg saveza.
