Nakon uvjerljive pobjede nad Miomirom Kecmanovićem u trećem kolu Wimbledona, branitelj naslova i višestruki prvak ovog turnira Novak Đoković nije se oprostio od suca.
Nakon utakmice objasnio je situaciju, iznenadivši i samog sebe.
– I zato me je tako gledao… Samo sam u tom trenutku razmišljao jesam li mu pružio ruku ili ne… Bilo nam je zabranjeno rukovati se sa sucima više od godinu dana, pa je možda i ostalo.. Nemam drugog razloga. Ispričat ću mu se, nije bilo ništa osobno. Možda postoje neki tragovi i pravila koja smo nedavno imalirekao je Novak, prenosi Sport klub.
U sljedećem kolu igrat će protiv senzacije ovogodišnje travnate sezone, pobjednika turnira u Hertogenboschu, Nizozemca Tima van Rijthovena.
www.sportskacentrala.com
