Novak Đoković je ponovo slavio na Mastersu u Šangaju.
Za manje od sat vremena je pobijedio Flavija Cobolija iz Italije.
Rezultatom 6:1 i 6:2.
–Mislim da sam krenuo mnogo bolje nego u prvom meču. Bio sam fokusiran i odlučan u svojoj igri. Znao sam da moram biti agresivan, preuzeti kontrolu, nametnuti tempo. Iako sam imao nekoliko oscilacija u servisu, smatram da sam odigrao solidno. Koboli je sinoć igrao kasno, što se odrazilo na njegovu fizičku spremnost. Bio je sporiji u reakcijama. Sa moje strane, mislim da sam obavio posao kako treba i zadovoljan sam svojom igrom,rekao je.
Novakov naredni protivnik je Roman Safiulin, Rus koji je iznenadio Francisa Tiafoea. Đoković vodi 2:0 u međusobnim susretima, a igra sutra u 12.30 po srpskom vremenu.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Javno.ba )
