MINA HEART: Udvaraju mi se reperi i političari

04/01/2023

Prezivaš se Pejović. Da li ti je Aco Pejović familija?

-Pitaju, naravno. Ali nije mi Aco Pejović rođak.

Talenat ili rad?

-Rad i talenat ne idu jedno bez drugog. Morate spojiti jedno i drugo.

Balet ili muzika?

-Muzika. Moja sestra je balerina, a ja sam se par godina aktivno bavila plesom.

Šta bi bila da nisi pjevačica?

-Doktorica. Planirala sam da upišem medicinu, ali sma jako emotivna osoba i teško mi je padalo ako moram da se suočim sa teškim i tragičnim situacijama.

Vrline?

-Energična, simpatičan i dobrodušna.

Kako se nosiš sa lošim komentarima?

-Nekad mi ne smeta, ali me ponekad zaboli. Pogotovo ako mi diraju porodicu.

Provokativni stajlinzi ili ne?

-Moram da kažem da se dese loše komentari da sam pretjetrala. Pogotovo me kritikuje brat. Mislim da ja o tome moram odlučiti, jer se oni ne bave muzikom.

Najveća podrška?

-Mama i sestra. Voze me na nastupe, biraju garderobu.

Životni moto?

-Osmijeh na lice.

Štikla“ ili „Bijesna“?

-Pjesma „Štikla“ mi je draža jer je prva. Iako je u početku pisana za muškarca, pa smo morali preraditi tekst.

Đekson u tri riječi?

-Lud, pozitivna, drug.

Dijeta ili teretana?

-Ne volim ni jedno ni drugo.

Glas ili stas?

-Kombinacija ove dvije stvari je dobitna.

Udvaraju li ti se momci preko društevnih mreža?

-Da, reperi i političari mi se udvaraju, ali neću da otkrivam imena.

Šminka ili dan bez šminke?

-Uvijek dan bez šminke.

Najbolji savjet?

-Da ne odustajem.

Kako se snalaziš u kuhinji?

-Jako loše (smijeh), ali učim.

Saradnja sa Jala Bratom?

-Jala Brat, jer mi je napisao pjesmu. Čovjek me je samo pitao šta želim i rekao da zna šta mi treba i nastala je „Bad Kitty“.

Razgovarala: N. N.

MINA HEART: Udvaraju mi se reperi i političari Express.


express.ba