Novak Đoković je danas osvojio svoj sedmi Wimbledon, a 21. Grand Slam u karijeri.
Nakon četiri seta svladao je Nica Kyrgiosa.
Ovo je ujedno i prvi trofej Gorana Ivaniševića, koji je ostao u njegovom stožeru, nakon odlaska Marijana Vajde.
–Novak je imao užasnu godinu, tešku godinu. I svi mi s njim. Nakon Australije dugo mu je trebalo da se vrati u formu. Ali osvojio je svoj 21. Grand Slam i to je apsolutno zaslužio. Neki ljudi se nikada ne bi oporavili od onoga što je Novak prošao u Australiji. Ono što je učinio je herojski. – On je rekao.
Još nije poznat Đokovićev raspored nakon Wimbledona.
Podsjetimo, sutra će mu biti priređen svečani doček u Beogradu.
www.sportskacentrala.com
