Današnju konferenciju hrvatskog Ministarstva zdravstva, osim gorućih tema, obilježio je i simpatični gaf ministra Vilija Beroša, koji je ubrzo počeo kružiti internetom. U jeku pandemije koronavirusa neka od najčešćih lica koja smo viđali u medijima bili su ministri zdravstva u državi, koji su imali odgovornost da s građanima dijele bitne informacije i savjete o onome što se dešava.
Source
