Američki tenisač Taylor Fritz progovorio je o svojoj izjavi o Novaku Đokoviću.
U razgovoru s novinarima rekao je kako bi bilo bolje da Đoković ne igra na US Openu.
To je pogrešno protumačeno, zbog čega se javio da pojasni situaciju, navodeći da je to rekao u šaljivom tonu:
–Naravno, ništa novo. Napali su me jer sam se šalio kada sam rekao da je za sve bolje da Novak ne igra. Problem s transkriptima je taj što je to neobrađeni tekst i nije uvijek jasno kako su stvari izrečene. Ovo što sam rekao zapravo je više kompliment Đokoviću nego bilo što drugo. – On je rekao.
Još uvijek nije poznato hoće li američke vlasti dopustiti necijepljenim igračima sudjelovanje na posljednjem Grand Slamu sezone.
O tome ovisi hoće li Đoković obraniti prošlogodišnji finale.
Fritz trenutno zauzima 13. mjesto na svjetskoj rang listi, a u četvrtfinalu Mastersa u Cincinnatiju igrat će protiv prvog tenisača svijeta Danila Medvedeva.
www.sportskacentrala.com
