U petak će najbolji tenisač svijeta i osvajač 21 Grand Slam naslova Roger Federer odigrati posljednji teniski meč na Laver Cupu.
Ujedno će to biti i u parovima, budući da je istaknuo da ne može igrati u singlu.
Otkrio je da mu je najgori trenutak u karijeri bio kada je shvatio da se teško više može profesionalno zaigrati u igri u kojoj je postao jedna od najvećih legendi.
Bilo je to u njegovom posljednjem službenom meču, u Wimbledonu, kada je u četvrtfinalu poražen od Huberta Hurkaca s 3:0, a posebno je apostrofirao set koji je izgubio bez osvojenog gema.
– Posljednji set protiv Hurkača bio je najgori sat moje karijere. Shvatio sam da više ništa ne radi. Razočaranje je bilo kao vatromet u mojoj glavi, nisam znao kako dalje s tim koljenomotkrio je Švicarac.
www.sportskacentrala.com
