Dino Bešlić objavio Halidovu sliku iz bolnice: Nemojte se ljutiti na nas. volimo te

20/11/2025

Legendarni bosanskohercegovački pjevač narodne glazbe Halid Bešlić preminuo je u listopadu ove godine, a njegov sin Dino Bešlić sada je podijelio emotivnu fotografiju iz bolničke postelje dok mu je otac još bio u bolnici.

Dino je na Instagramu pokazao kako su on, supruga i djeca pozirali s Halidom, kojem bi danas bio rođendan. Uz sliku je napisao:

– Tata, danas bi napunio 72 godine. Znam da nikada niste voljeli slaviti isto, ali danas smo za vas organizirali jednu sitnicu. PS: Nemojte se ljutiti na nas. Volimo te – napisao je Dino.

Podsjetimo, danas, 20. studenog, obitelj, prijatelji i bliski suradnici bili su na grobu Halida Bešlića kako bi obilježili dan kada bi on proslavio 72. rođendan.

Među brojnim ljudima bila je i njegova supruga Sejda Bešlić, koja se uopće nije pojavljivala u javnosti.

U tihoj i dostojanstvenoj atmosferi prisutni su se prisjetili čovjeka čija je dobrota, skromnost i karakter obilježila živote mnogih.

Objava Dino Bešlić objavio Halidovu sliku iz bolnice: Nemojte se ljutiti na nas. Volimo te pojavio se prvi put na PressMediji.

pressmediabih.com