Srpski tenisač Laslo Đere poražen je u prvom kolu turnira u Tel Avivu. Bolji od njega bio je Dominic Thiem s 2:1 po setovima 5:7, 7:6, 6:4.
Naš je tenisač prvi set odigrao jako dobro i dobio ga 7:5, imao je veliku priliku svladati bivšeg prvaka US Opena, ali nije uspio.
Kada je u drugom setu uzvratio break i izjednačio na 4:4, a potom i dobio taj break, činilo se da je to uspio dovesti u svoju korist u dva seta. Ipak, u tie breaku Austrijanac je imao više koncentracije i dobio ga 7:3 za izjednačenje u setovima.
Tada je psihički pao, u trećoj utakmici Tim je osjetio šansu. Đere je uspio obraniti pet break lopti, ali ne i šestu.
Tim će se u sljedećem kolu sastati s drugim nositeljem Marinom Čilićem.
www.sportskacentrala.com
