Đere bez novog naslova – Sportska centrala

28/08/2022

Srbijanski tenisač Laszlo Djere poražen je u finalu ATP turnira u američkom Winston Salemu sa 2-0, po setovima 7:6 (7:1) i 6:4.

Đere je prvi došao do breaka, već u trećem gemu meča, ali je dopustio suparniku da se vrati i izjednači na 4:4, iako je srpski tenisač vodio 40:15.

Obje su igračice bile sigurne na svojim servisima do kraja seta pa se otišlo u tie break. Tu su se pak Francuzi puno bolje snašli i s tri mini-breaka dobili prvi set.

U drugom dijelu meča jedini i ključni break napravio je Manarino u sedmom gemu, dok srpski tenisač nije uspio doći niti do jedne break prilike pa je ostao bez trećeg ATP naslova u karijeri.

Sada dolazi US Open, posljednji Grand Slam sezone.

www.sportskacentrala.com