Srbijanski tenisač Miomir Kecmanović plasirao se među osam najboljih na ATP turniru u Adelaideu.
Nakon trijumfa protiv Aleksandra Bublika, svladao je i Australca Christophera O’Connella u dva seta. Revanširao se za uvjerljiv poraz na startu ATP turnira u Beogradu prošle godine.
TJ kao “Djed Mraz”: Tko želi osvojiti 50.000 € ↓↓↓
Po setovima 7:6 (1), 6:2.
Prvi set imao je jednu razmjenu breakova. Potom je Kecmanović protutnjao za prvi set u tie breaku. U drugom je srpskom igraču bilo puno lakše. Odmah na početku Miomir je napravio break, au petom gemu još jedan.
Suparnik u četvrtfinalu mu je Francuz Benjamin Bonzi, 70. igrač svijeta.
