Zvezda osvojila povijesnu titulu!

rukometaši crvene zvezde rukometaši crvene zvezde

Rukometaši Crvene zvezde ostvarili su povijesni uspjeh osvajanjem prve titule prvaka čime su kompletirali duplu krunu ove sezone, nakon osvojenog Kupa.

Crveno-bele devojke su to uspele pošto su u drugoj utakmici finala slavile protiv Železničara iz Inđije sa 36-32, ovoga puta na gostujućem terenu.

Prvo poluvrijeme bilo je odlučujuće za pobjedu jer su izabranici Saše Boškovića od samog početka vodili i na poluvrijeme imali prednost od 19-15.

Domaći su se u uvodnoj fazi drugog poluvremena uspjeli približiti pogotku (21-20), ali su rukometaši Zvezde ipak zadržali stečenu zalihu i podigli prvi pehar državnog prvaka u klupskoj povijesti.

Najefikasnija u pobjedi bila je Tijana Simić s devet golova, Aleksandra Stamenić je mrežu zatresla sedam puta, a Katarina Mančić šest je postigla.