

Srpski reprezentativac i napadač Fulhama Aleksandar Mitrović, kao najbolji strijelac prvenstva, nagrađen je Zlatnom kopačkom.
Srpski nogometaš postigao je 43 gola i tako oborio rekord lige pod spomenutim imenom koji je prošle sezone postavio Ivan Tony (31), kao i apsolutni rekord bivšeg igrača Portsmoutha Guya Whittinghama kada je u pitanju liga s 24 momčadi.
Također, Mitrović je zabio 14 golova više od Bornumtova prvog suigrača Dominiquea Solankea.
Kakva je to sezona za Mitro!
On je @SkyBetChamp Dobitnik Zlatne kopačke.
#FFCpic.twitter.com/PjkUi03b4J
– nogometni klub Fulham: Prvaci (@FulhamFC) 7. svibnja 2022
www.sportskacentrala.com


