Jučer su na Wimbledonu igrali Novak Đoković, Miomir Kecmanović i Dušan Lajović, a danas još tri srpska predstavnika igraju na prestižnom Grand Slam turniru.
Srbijanski teniseri Hamad Međedović, Laslo Đere i Natalija Stevanović igrat će danas u prvom kolu Wimbledona. Prvi na teren izlazi Međedović, koji će od 12 sati igrati protiv Australca Christophera O’Connella na terenu broj devet. Laszlo Đere se oko 15 sati sastaje s Amerikankom Maxim Cressy, dok će Natalija Stevanović na terenu broj 12 igrati protiv Čehinje Karoline Pliškove oko 16 sati.
Kada je riječ o jučerašnjim mečevima, Novak Đoković je sjajno započeo turnir, dok su Dušan Lajović i Miomir Kecmanović doživjeli poraze.
www.sportskacentrala.com
