Wawrinka nakon poraza: Nisam na Novakovoj razini

08/07/2023

Novak Đoković pobijedio je Stana Wawrinku i uspio se plasirati u sljedeće kolo Wimbledona. Šavajčarac je namučio Srbina, ali mu u ovom meču nije mogao parirati do kraja.

Bila je to teška utakmica, kao što sam i očekivao. Trenutno je Đoković najbolji igrač, bilo je teško igrati protiv njega u Wimbledonu. Na kraju, zadovoljan sam svojim nastupom na turniru u Londonu. Borio sam se do kraja, bio sam više fokusiran na sebe. Nisam na njegovoj razini igre, svepriznao je Wawrinka, koji je potom dodao:

– Bilo je super, atmosfera je bila nevjerojatna. Imao sam priliku opet igrati na Centralnom terenu. Uvijek je posebno, igrati na travi, igrati navečer protiv Novaka. Bilo je posebno. Mogao sam odigrati malo bolje na kraju meča. Napravio sam dvije greške zaredom. Nije bio najbolji trenutak za tako nešto. Pozitivan turnir za mene, sigurno.

www.sportskacentrala.com