Rukometni savez Srbije je za kraj godine ostavio jw vijest koja će obradovati ljubitelje rukometa u Srbiji. Andrea Lekić i Dragana Cvijić vraćaju se u reprezentaciju!
– Najveću emociju mogu imati prema dresu s državnim grbom. Drago mi je da smo opet tu, hvala Savezu na pozivu i naravno, kad god me pozovu prihvatit ću igrati za reprezentaciju, što je zaista svetinja. Prije nisam bio pozivan i nije bilo lako gledati momčad proteklih godina, kao ni rezultate koje postiže. Čeka nas teško razdoblje, Slovenija ima jaku momčad, favoriti su u ovim susretima, ali nadamo se najboljem ishodu i drago mi je da se o rukometu opet piše u pozitivnom smislu. Dolazim punog srca, puna emocija i nadam se da ćemo ostvariti dobar rezultat, da će se opet dobro pisati o rukometu, da ćemo natjerati djecu da dođu u ovaj sport.” rekla je Andrea Lekić.
Ona i Dragana Cvijić zajedno igraju za Ferencvaroš.
– Sretan sam što ću opet igrati u dresu koji najviše volim i koji je za mene nešto posebno. Reprezentacija je svetinja i žao mi je što sam zbog nekih ljudi koji me nisu voljeli morao propustiti neka velika natjecanja, akcije, utakmice. Sada sam tu, spreman sam pomoći, nisam imao dilemu hoću li igrati, nikad to nije bilo pitanje za mene. Neće biti lako sa Slovenijom koja ima sjajnu momčad, ali vjerujem da ćemo uspjeti izboriti plasman na Svjetsko prvenstvo. To je najvažnije za naš rukomet i zato svi koji mogu neka pomognu” rekla je Dragana Cvijić.
