Srbijanski tenisač Novak Đoković nastupa na Svjetskoj teniskoj ligi u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, gdje se priprema za početak službene sezone.
Jučer je izgubio od Alexandera Zvereva nakon dva seta, no meč je obilježila i smiješna situacija.
Na kraju meča, pri vodstvu Nijemca 5:3, srpski tenisač je zaboravio da ne smije biti promjena strana.
Otišao je na pauzu i sjeo na stolicu, uporno pokazujući i objašnjavajući skupljačima loptica da ih prebace na drugu stranu, dok nisam po njihovoj reakciji shvatio da možda još nije vrijeme za to, pogledao na semafor i brzo se vratio na teren.
www.sportskacentrala.com
