SVE MANJE KANDIDATA U “SURVIVORU”: Tomislav nakon izgubljenog duela čestitao Neveni

02/06/2022

Petero kandidata iz plavog tima u Survivoru doguralo je nadomak četvrtfinala, ali s obzirom na to da ondje ima mjesta samo za njih četvero, održao se individualni izazov u kojemu su snage po prvi put odmjerili članovi iz istog tima. 

Plavi je tim po posljednji put na nominacijama glasao na način na koji su dosad bili navikli, a najviše je glasova skupio Tomislav Rubinjoni koji je postao prvi duelist, dok je Goran kao njegovu protivnicu odabrao Nevenu.

Nemam niti jedan razlog da je nominiram, fenomenalna je osoba, najjači natjecatelj ovdje. Ovo je jedan od onih trenutaka kad sam napravio ono što inače ne radim i slušao sam srce – poručio je Goran.

Oba kandidata već su jednom bila u duelu – Tomislav s Rokom te Nevena s Ivanom – a ovoga ih je puta dočekao upravo zadatak ravnoteže koji Tomislav nije priželjkivao.

 – Veselim se duelu, pogotovo s takvom protivnicom kao što je Nevena, statistički vjerovatno najbolja igračica Survivora. Vidjet ćemo ishod, taman je u pitanju balans koji sam priželjkivao, pa mislim da će to biti dobra borba – našalio se Tomislav.

Kandidati su u duelu imali zadatak da poslože kocke na platformi za balansiranje, a da mu ravnoteža nije jača strana potvrdio je Tomislav koji je prvi ispustio kocke te tako automatski izgubio u duelu. Unatoč porazu, Tomislav nije skinuo osmijeh s lica, a svoje je posljednje trenutke u takmičenju iskoristio da čestita svojoj protivnici i obrati se ostalim članovima plavog tima.

 – Svaka čast Neveni, mislim da je zaslužila više od svih nas. Bilo je teško, pogotovo kad je bila nominirana samo jer je kasnije došla, a nije ona kriva naravno, tako da mi je jako drago što će ona biti u četvrtfinalu – poručio je Tomislav i zagrlio Nevenu koja se zatim vratila plavom timu.

(Express/24sata)

SVE MANJE KANDIDATA U “SURVIVORU”: Tomislav nakon izgubljenog duela čestitao Neveni Express.