SUVOZAČ BMW-A OBJAVIO VIDEO PRIJE TRAGEDIJE: POSLAO PORUKU LJUDIMA DA NE PIŠU GLUPOSTI

07/01/2023

Uviđajnim radnjama utvrđeno je da je do nesreće došlo uslijed neprilagođene brzine uslovima i stanju puta, te nepoštivanju horizontalne i vertikalne signalizacije od stane vozača BMW-a.

Prema informacijama iz Kantonalne bolnice Bihać od četiri lica koja su dovezena u Centar urgentne medicine, tri su zadržana na liječenju.

Suvozač iz BMW-a objavio je noć prije video u kojem se može vidjeti kako su divljali magistralnim putem, vozili preko 200km/h na sad gdje je dozvoljena brzina 60km/h. Nakon što je Namik O. objavio video, dobio je veliki broj što negativnih komentara i komentara podrške.

Poslao je i poruku svim prijateljima na Facebook-u.

  • Vi što nemate drugog posla nego da se šprdate sa komentarima prvo vidite ko je vozio, a ko je kriv. Ja sam stavio da vide drugi da se ne bi kome ponovilo i da ne sjedaju pjani za volan itd. Zamolio bih da prestanete gluposti valjat – napisao je Namik Orlić.

Evo šta mu poručuju prijatelji na Facebook-u

  • E moj Namire…šta misliš šta je sa tim momcima što ste ih polomili, životi su u pitanju
    A ti dok se priseban Bogu se zahvali i mani se budala
  • Pogledaj video prije što si objavio, sa njim se ponosiš
  • Brz oporavak i pamet u glavu
    dok može pisati ne da se on, a dvoje djece se bore za život
  • Na snimku se čuje da govori vozaču nemoj brzo voziti…
    Tako da je jedini krivac vozač
  • Ma da ima savjesti ćutao bi, ponosi se što voze 200,a dvoje naše djece se bore za živote

hayat.ba