nogometaši Crvene zvezde sutra gostuju u Kruševcu protiv Napretka u pretposljednjem kolu doigravanja Superlige Srbije, u trenutku kada imaju dva boda prednosti u odnosu na Partizan i nadomak petog uzastopnog naslova.
Trener crveno-bijelih Dejan Stanković istaknuo je kako momčad igra odlično, ali da se fokus, stav i ritam moraju zadržati do samog kraja.
– Prolaskom u finale Kupa osvojili smo maksimalan broj utakmica u sezoni na našu veliku sreću i zadovoljstvo, ali i na sreću naših navijača koji su uvijek tu, što su pokazali protiv Novog Pazara. Dakle, da, svi zajedno idemo prema našem ciljurekao je Stanković.
Sutrašnji protivnik u dosadašnjem doigravanju nije osvojio niti jedan bod niti postigao gol, ali Stanković je oprezan.
– Čeka nas neugodan posjet. Moram biti iskren i reći da Napredak nije pobijedio niti postigao gol u doigravanju, ali to nas ne smije zavaravati niti opuštati. Uvijek je to neugodna i teška posjeta. Uvijek je puno teže kad igraš izvan Marakane. Očekujem samo ozbiljan pristup od prve minute, kao što smo to činili u posljednjih nekoliko utakmicarekao je Zvezdin strateg.
Trener crveno-bijelih uvjeren je da opuštanja, nakon svega odrađenog, neće biti.
– Igrači su svjesni cijele situacije i neće zaspati. Tko može zaspati, kad ste do sada napravili takav uspjeh, da ste bili na minus pet, a sada ste na plus dva!? Kako ćemo zaspati? Ne vidim razloga za to, niti želimo zaspati. Naprotiv, ostat ćemo budni do krajajasan je Stanković.
Osvrnuo se i na ulogu “bonusa” koji bi mogli dobiti u sutrašnjem dvoboju.
– Dečki neće krenuti, to je sigurno. Iako su oni dio rostera i dio naše momčadi, mi idemo s provjerenom snagom, s najjačom ekipom. Ne mogu reći da s njima ne bismo bili najjači, ali hijerarhija svakako postojiobjasnio je trener crveno-bijelih.
Kada je riječ o zdravstvenom biltenu, očekuje se da svi igrači budu spremni za utakmicu.
www.sportskacentrala.com
