ŠTA SE DESILO DJEČAKU KOJI JE UBIO DEVET OSOBA U BEOGRADU? POVUČEN, USAMLJENIK, ODLIČAN UČENIK

04/05/2023

Bio je odličan đak. Međutim, učenici kažu da je bio povučen i nije imao prijatelje.

Nerijetko trpio uvrede

Prema riječima učenika škole, Kosta K. je bio miran i tih i svi su šokirani zbog svega što se dogodilo.

Tvrde da je nerijetko trpio uvrede na svoj račun.

  • Bio je tih i povučen. Nije imao puno prijatelja. U školi se baš nisu družili sa njim. Ipak, nikada se nije ponašao agresivno što bi moglo da ukaže na ovako nešto – pričaju učenici.

I njegove komšije kažu da je bio tih i povučen.

  • Kada smo čuli šta je uradio, šokirali smo se. Kosta je uvijek bio miran i tih, iz ugledne porodice. Otac mu je ljekar. Majka radi, koliko znam, u nekom ministarstvu. Ne znam šta je moglo da se desi. Svi smo potreseni – rekao je za komšija.

S druge strane, u školi je bio dobar učenik.

DOBIJAO POHVALE

Kako se može vidjeti u evidenciji škole, učestvovao je na mnogim školskim takmičenjima.

Više puta učestvovao je na takmičenjima iz matematike i dobijao pohvale.

Podsjetimo, Kosta K. upao je jučer ujutro u školu na Vračaru i iz očevog pištolja ubio devet osoba. Više njih je povrijeđeno.

On je najprije upao u kabinet historije i otvorio vatru. Nakon toga je izašao iz učinionice i nastavio da puca, prenosi Nova.rs.

Osumnjičeni je uhapšen nedugo nakon pucnjave.

hayat.ba