Srpska tenisačica Olga Danilović uspjela se plasirati u glavni ždrijeb Roland Garrosa!
U trećem kolu kvalifikacija savladala je Australku Astru Sharmu, 130. igračicu svijeta, rezultatom 2:0, setovima 7:6 (7:2) i 7:5.
Međedović u glavnom ždrijebu Roland Garrosa!
U prvom setu obje tenisačice su napravile po dva breaka, a odlučujući dio meča bio je tiebreak u kojem je Olga dominirala.
Australka je povela 4:2 breakom u drugom setu, ali je naša tenisačica uspjela napraviti dva uzastopna breaka u devetom i 11. gemu, te doći do pozicije za servis za plasman u glavni ždrijeb, što je uspješno i ostvarila.
Glavni turnir drugog Grand Slam natjecanja počinje u nedjelju, a Olga će biti jedina predstavnica iz Srbije u ženskom dijelu turnira.
Danilović brani treće kolo nakon prošlogodišnjeg uspjeha, kada je poražena od Ons Žaber nakon preokreta.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Javno.ba )
