Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije u četvrtak je ostvarila treću pobjedu u grupnoj fazi Svjetskog prvenstva. Momčad Danielea Santarellija svladala je njemački Lodz rezultatom 3:0 (25:23, 25:22, 25:23).
Srbiju je predvodila kapetanica i korektor Tijana Bošković – postigla je 24 poena (20 iz napada i 4 iz bloka). Istaknula se Bianka Buša s 8, Jovana Stevanović osvojila je 7, a Bojana Drča, Sara Lozo i Maja Aleksić po 6.
U poraženom sastavu Hannah Ortman imala je 14 poena, a Lina Alsmayer i Camila Weitzel po 13 poena.
Srbija sada ima skor 3-0 u skupini C, dok su Nijemci doživjeli prvi poraz i sada imaju omjer 2-1.
www.sportskacentrala.com
