ŠOK! Novi dečko Milice Kemez je Borin dobar prijatelj…

09/11/2025

Bora Santana nedavno se razveo od Milice Kemez, sa kojom je vezu započeo u realityju.

On je sada otkrio cimeru u “Eliti 9” Asminu Durdžiću da je novi dečko njegove bivše supruge njegov dobar prijatelj!

Bora je žestoko opleo po njoj, pa istaknuo da smatra da je fizički propao tijekom njihovog braka.

-Ne zna se tko je gori tu ispao. Vraćam film, mi blejimo… Mina i je smo se na video čuli sa njim pred ulazak, rekao što god da nam treba. Mina je bila sa njim, ja sam ih upoznao. On treba kupiti vilu, tu sam mu isto pomogao. Pomagali smo se, bili smo drugari. On je na jakim funkcijama i zato i neću da ga spominjem dok ne dođe vrijeme. Malo je stariji od mene. Normalan dečko, školovan. Zaljubili se ljudi, ali zaljubit ću se i ja. Ja nju ne bih spomenuo da ona nije rekla da se ne kače naše slike. Vidjet ćeš kad puste slike iz “Zadruge 3” kako sam ja izgledao, a kako ona i koliko sam ja propao. Ona je imala veću glavu od tebe, a ja sam je voleo. Ja dobijem zadatak da budem gradonačelnik, a ona bude ljubomorna. Bila je prva dama, a bila ljubomorna jer nema ulogu – govorio je Bora Santana.

Inače, Bora je nedavno otkrio cimerima detalje susreta sa bivšom ženom.

-Ništa, samo je prošla, ni pogled. Meni se tamo svi javljaju, a ona ne. Ona kao da je dobila zabranu od nekog i promijenila se. Ona je tražila razmještaj na poslu. Jednom smo se sam posvađali. Imali smo sastanak kad mi je jedna žena vratila kuče. Ja sam jedva vratio moje kuče koje je bio u Ljubuškom. Sjedili smo na RED-u, imali smo prvi sastanak, kuče njoj nije prišlo kao da je znalo. Mi kad smo izašli iz zgrade svi kučiću su utrčali u moj auto, ona ih je izvlačila i mi smo se svađali. Ona je otišla, ja sam joj pljunuo auto – pričao je Bora.

S:M

ŠOK! Novi dečko Milice Kemez je Borin dobar prijatelj… Express.

express.ba