Anđela Šparavalo je ostavljena od strane djevojke Bojane Pavlović, nakon čega se vratila kući svojim roditeljima od kojih je pobjegla.
Anđela se prvi put oglasila nakon incidenta putem Instagrama i podijelila sa svojim pratiocima šta se tačno desilo.
- Poslije žurke u apartmanu Bojana je ponovo počela da me vrijeđa, da sam ovakva, da sam onakva. Htjela je sve svaliti na mene i okriviti me za sve. Optužila me je da igram rijaliti i svašta nešto. Rekla sam joj da sam zbog nje otišla od porodice, doživjela nervni slom, a ona je nastavila da me vrijeđa. Na kraju me je optužila da ne može da mi vjeruje, izvinila se i predložila da idemo na selo kod njene sestre na tri dana da se odmori. Mislim da je sve to bila igra i manipulacija sa moje strane – rekla je uznemirena Anđela.
- Sada se jasno vidi ko je pravi folirant i ko se igrao sa čijim emocijama. Otišla je sa drugom dok sam ja spavala, pokazujući da me ne cijeni i pobjegla od mene. Dok smo bile same, govorila mi je da pričam loše o mojoj porodici kako bi stala uz mene, ali na kraju je sve bila laž i igra. Sve je to bilo manipulacija i na kraju me je ostavila – ispričala je Šparavalo.
Anđela Šparavalo i Bojana Pavlović su se zajedno zabavljale na žurci u Šimanovcima povodom proslave finala Elite, ali je došlo do svađe između njih.
U jednom trenutku Bojana i Anđela su se brutalno sukobile, a Anđela joj je čak upala u lice.
- Moja majka nije bila sretna kad me je vidjela, jer je znala da se snima i napala me je pred kamerama. Ona me generalno čini ludom. Sve mi je bilo čudno, čak mi je otkriveno da moj brat nije napisao čestitku koja mi je stigla u Eliti, što je sve uradila moja majka – rekla je Anđela, a Bojana se nadovezala na to.
(Express / Telegraf)
Članak BOJANA PAVLOVIĆ ANĐELU ŠPARAVALO OSTAVILA U SRED NOĆI: Lupam rukom o zid, doživjela sam nervni je prvo objavljen na Express.
Izvor: ( express.ba / Javno.ba )
