nogometaši Novog Pazara doživjeli su pravi debakl na Marakani u polufinalu Kupa Srbije gdje su poraženi od Crvene zvezde sa čak 8-0. Do 23. minute petarda je “pukla”.
Trener Novog Pazara Tomislav Sivić nakon utakmice je istaknuo kako su njegovi igrači neprepoznatljivi kada igraju na stadionu Zvezde.
– U prvih 20 minuta primili smo pet golova i nismo se mogli vratiti u utakmicu. Zvijezda, sve što je šutnula u tom periodu, ušlo je u gol. Postojao je strah od Marakane, da se možemo predati nakon 3:0… Dečki, kad dođu ovdje, ne mogu ih prepoznati. A to su isti igrači koji su u posljednjih deset utakmica ostvarili sedam pobjedarekao je Sivić.
www.sportskacentrala.com
