odbojkašice Srbije bile su danas ubjedljive protiv Kazahstana na Svjetskom prvenstvu.
Sutra će se protiv Amerikanki boriti za prvo mjesto u skupini prije sljedeće faze.
O trijumfu i sljedećem suparniku govorila je trenerica Daniela Santarelli:
–Dao sam priliku odbojkašicama koje do sada nisu puno igrale, jer je konkurencija duga i treba mi svaka igračica. Rekao sam da bi utakmica mogla biti komplicirana, jer igramo s momčadi koja nije na našoj razini. Važan je stav. Djevojke koje su igrale donijele su pozitivnu energiju i to me veseli. prenosi stranica OSS-a.
Progovorio je i o sutrašnjoj utakmici:
–Sad se moramo odmoriti, jer nas čeka teška utakmica protiv selekcije SAD-a, koja je uz nas najkvalitetnija momčad ove skupine. Moramo se oporaviti. Siguran sam da će sve djevojke sutra željeti dati sve od sebe, zaključio je Santarelli.
Srbija i Amerika igraju sutra od 19 časova u Lođu.
www.sportskacentrala.com
