SAMO DA TI JAVIM, MISLIM DA NAM DIJETE VIŠE NIJE ŽIVO: MAJKA DJEČAKA (2) KOJI SE UGUŠIO OTKRILA JEZIVE DETALJE RAZGOVORA SA BIVŠIM

04/10/2022

Podsjetimo, dijete je nastradalo kada ga je otac, kako se sumnja, ostavio samog i odveo drugog sina kod ljekara jer se povrijedio na maratonu.

Miroslava M., majka nesretnog djeteta, ispričala je za Kurir da će danas sahraniti svoje najmlađe dijete.

  • O Bože, ja sam mom malom anđelu organizovala sahranu. Kupila sanduk i sve to što treba. Danas ćemo ga ispratiti na vječni počinak, a da li ću preživjeti to, ne znam – kazala je nesretna majka.

Ona je također podijelila šokantne detalje kako joj je bivši muž javio da je ostala bez djeteta.

  • “Hej, samo da ti javim da mislim da nam dijete više nije živo, ne diše”, bile su riječi mog bivšeg muža koji me je u nedjelju pozvao telefonom. Prvo sam pomislila da me laže, jer nije plakao, nije zvučao uzrujano, glas mu je bio miran i hladan – rekla je Miroslava.

Kako smo ranije pisali, dječak je nastradao kada je došlo do požara u kući u kojoj je živio sa ocem. Navodno, otac je zamolio tetku da pričuva dijete dok drugo odvede u bolnicu. Kada je ona stigla u kuću vidjela je dim i zatekla dijete kako bez svijesti leži, ali nažalost nije mu bilo pomoći. Prema jednoj verziji, otac je zaboravio da isključi ringlu na kojoj je bila šerpa, a prema drugoj, mališan je sam upalio šporet, a u tom trenutku je na ringli bila plastična posuda.

hayat.ba