
Podsjetimo, osumnjičeni su 16. marta uvečer upali u kuću kod žrtve, satima je mučili, potom pretukli, nožem na njenom tijelu urezali svoje inicijale, a potom je silovali. Nesrećna žena je od silnih povreda i mučenja cijelu noć ležala u lokvi krvi nasred kuće, da bi tek ujutru pozvala komšiju u pomoć i prijavila zlostavljanje. Nasilnici su ubrzo uhapšeni.
Mještani ovog sela navode da je nesrećna žena imala prije samo tri mjeseca tešku operaciju.
- Jadna ona! Šta je nju sve zadesilo u životu i kako i dalje stoji na nogama, mi ne znamo! Prije samo tri mjeseca je preživjela tešku operaciju i oporavila se, a njen život obilježile su brojne poroidčne tragedije – kaže jedan komšija i dodaje:
- Sama je odgala dva sina nakon što joj je suprug poginuo u ratu. Život je nije mazio, a prije dvije godine je ostala sama.

Kako tvrde, žena je u roku od godinu i po dana ostala bez oba sina.
- Prije neke tri godine neki mještani su pretukli njenog mlađeg sina koji je tada jedva preživio, a njen stariji sin inače, srčani bolesnik je pokušao da se osveti tim ljudima. Koliko se sjećam, tada je policija sve riješila i nikakve osvete nije bilo, ali je on nedugo zatim preminuo – kaže komšija i dodaje:
- Tada je nesrećna žena ostala bez starijeg sina, i to je jedva preživjela. Nažalost, samo godinu i po dana kasnije njen mlađi sin je umro, samo se srušio na zemlju. Nije mu bilo spasa. Tako ona od tada tuguje sama u tišini.
Mještani dodaju da se plaše nakon što je žena ovako mučki zlostavljana, šta će biti sa ostalim ženama koje žive same, a u selu ih ima mnogo, prenosi Kurir.
