RODIĆ ZOVE DJUBA: Bilo bi mi jako drago da želi doći

08/05/2022

Ovih dana odjeknulo je prebacivanje bombi oko dolaska Artjoma Djube u Crvenu zvezdu.

Napadaču Zenita na kraju sezone istječe ugovor, a oglasio se sada već bivši igrač ruskog kluba, a sadašnji prvotimac crveno-bijelih Milan Rodić.

Ako želi doći, bilo bi mi jako drago. Odmah ćemo poslati avion po njega u Sankt Peterburg! Ozbiljno, Artyom je jako dobar nogometaš i osoba. Mene osobno vežu u lijepom sjećanju, mislim da nam može puno pomoći u prvenstvu i Ligi prvaka. – rekao je za ruski TV kanal “Mech”.

Zatim je dodao:

Nisam prestao pratiti Zenit iako sam napustio klub. Kad mogu, gledam utakmicu i, naravno, vidim Jubu kako igra. Što reći – dobar je igrač. Stalno zabija golove i igra za momčad. Ukrštali smo se u Zenitu, a potom i kao suparnici u prvenstvu. Svima kažem da je on najbolji ruski napadač. – zaključio je Rodić.

Ove godine Zenit će braniti naslov prvaka Rusije, u kojoj je Juba sudjelovao s 11 golova i 7 asistencija u Premijer ligi te zemlje.

U 55 utakmica za reprezentaciju postigao je 30 golova.

www.sportskacentrala.com