odbojkaši Srbije pobijedili su Hrvatsku 3:1 u četvrtom kolu turnira Lige nacija u Brazilu.
Po setovima 25:16, 25:11, 23:25, 25:17 za gotovo sat i pol igre.
Naša pomlađena ekipa dominirala je u prva dva seta. U trećem su Hrvati uspjeli samo smanjiti.
Najbolje u našoj momčadi bile su Sara Lozo s 26 i Ana Bjelica s 21 košem.
Mlinar s 11 i Šamadan s 10 bodova predvodili su Hrvatsku.
Srbija je turnir u Braziliji završila rezultatom 3:1 uz jedan neuspjeh protiv domaćina.
Naša selekcija trenutno je na 9. mjestu, prvom ispod crte koja vodi na završni turnir.
U narednim susretima Srpkinje će od 27. lipnja do 2. srpnja igrati na natjecanju u Suwonu protiv domaćina Kine, Njemačke, Dominikanske Republike i Bugarske.
www.sportskacentrala.com
