Međutim, kako postići to bez prerade ili ako ne želite od grožđa praviti vino, sirće ili džem?
Navodno postoji dobar trik.
Posljednjih dana svi pričaju o načinu na koji se to može postići, a za to su vam, uz grožđe, potrebna samo dva sastojka koja neće promijeniti ukus grožđa, prenosi Superžena.
Od grožđa možete napraviti ulje i pekmez, ali ako želite sačuvati svježa zrna kako biste uživali u grožđu tokom cijele godine, isprobajte recept u nastavku.
Potrebno vam je:
– grožđe
– voda
– šećer
Priprema:
Pripremite velike tegle koje ćete oprati i sterilisati.
Odvojite zrna s grozdova, stavite ih u veliku posudu ili šerpu, dobro operite i ocijedite. Napunite tegle do vrha zrnima, a zatim svaku teglu napunite vrućom vodom i dodajte jednu kašiku šećera na kraj. Čvrsto zatvorite tegle, pa ih slažite jednu do druge u veliku šerpu (najbolje onu koju koristite za pečenje ajvara). Šerpu napunite vodom, zagrijte do ključanja i kuhajte pet minuta. Isključite i ostavite tegle da se ohlade.
Kad se ohlade, izvadite tegle iz šerpe, obrišite ih i čuvajte na tamnom i hladnom mjestu, idealno u podrumu ili špajzu (ali ne u frižideru).
Ovo pripremljeno grožđe možete konzumirati već nakon nekoliko dana, ali i nedjelja.
BONUS VIDEO
Izvor: ( aloonline.ba / Javno.ba )
