26.6 C
Sarajevo
Čet, 07, 22

Real pobijedio Levante, asistencija Jovića (VIDEO)

U utakmici 36. kola španjolske La Lige nogometaši Real Madrida pobijedili su Levante rezultatom 6:0.

Srpski napadač Luka Jović proveo je 15-ak minuta na terenu, pošto je u 74. minuti zamijenio Karima Benzemu.

U 13. minuti Mandy je zabio za 1:0, a prednost se udvostručila u 19. minuti preko Karima Benzeme, a Rodrigo je u 34. minuti povisio na 3:0.

Za poker se u prvom poluvremenu pobrinuo Vinicius u 45. minuti utakmice. Real Madrid je u drugom poluvremenu uspio postići još dva gola.

Učinio je to Vinicius, prvi put u 68. minuti, a potom u 83. minuti na asistenciju Luke Jovića za konačnih 6:0 i njegov hat-trick.

Podsjetimo, Real Madrid je već osvojio naslov prvaka, a Levante je već ispao iz LaLige.