Nogometaši Veleža na zeničkom Bilinom polju odradili su posljednji trening uoči sutrašnjeg finala Kupa BiH protiv Sarajeva.
Sutrašnji susret najavio je i kapiten FK Velež, Samir Radovac, u razgovoru za Klix.ba. Radovac je svoju karijeru upravo počeo na Koševu, gdje je proveo nekoliko godina, ali istakao je da je njegov klub sada Velež koji je zavolio.
“Živim za ovu utakmicu da je odigram. Nadam se da će sve biti u najboljem redu i neka pobijedi bolji. Emocije se moraju isključiti kada je ova utakmica u pitanju. Karijeru sam počeo u Sarajevu, ali posao je posao. Moj klub sada je Velež koji sam zavolio i uvijek dajem sve od sebe”, rekao je veznjak i kapiten Rođenih.
—
—
sport1.oslobodjenje.ba
