Rukometašice Srbije ostvarile su prvi trijumf na međunarodnom turniru u Španjolskoj.
Izabranici Uroša Bregara slavili su protiv Argentine 28:18 (13:8)
Imali su naši u prvom poluvremenu priliku za uvjerljiviju pobjedu, ali su potom naši igrači bili manje koncentrirani. Drugi dio igre dobili su s 15:10 za trijumf.
Najbolja je bila Jovana Jovović sa 6 golova, uz 5 Aleksandre Stamenić. Naredni meč naši rukometaši na ovom turniru igraju sutra od 14:30 protiv Japana. Potom slijedi dvoboj sa Španjolkama za kraj druge faze priprema.
U prvom kolu prvog dana prosinca Srbiju očekuje vrlo težak dvoboj protiv Danske, kao domaćina Svjetskog prvenstva.
autori fotografija: JLRecio (RFEBM)/ Rukometni savez Srbije
www.sportskacentrala.com
