Predsjednik Superlige osudio trenera i igrače: Sramota!

28/10/2024

Napretkovi Nogometaši su poraženi od TSC-a u Super ligi na svom terenu rezultatom 0:3.

Nastup igrača Napretka je izazvao bijes među navijačima kluba, ali i predsjednikom kluba Milošem Ninezićem.

U službenom saopćenju na stranici Napretka nije štedio riječi.

Igrači, sram vas bilo! Niste se potrudili! U presudnoj utakmici ste krenuli krivim putem, nonšalantno, bez obzira na dres koji nosite, navijače, trenera, osoblje kluba i Upravu. Zbog toga slijede kazne prema pravilniku zbog poraza na domaćem terenu, kao i ukidanje svih privilegija. Nema više boravka u hotelima sa pet zvjezdica, nema više udobnosti na koju smo navikli. Stajali smo uz vas i kada su rezultati bili lošiji, ali ste se borili. Ovo je bilo jadnorekao je Miloš Nenezić za službenu stranicu Napretka.

Ni šef stručnog stožera Goran Stevanović nije bio zadovoljan:

Tome doprinosi i trener. Standard koji smo postavili je koeficijent 1,5, što znači 50 posto osvojenih bodova. Pad koeficijenta ispod jedan znači automatsku promjenu trenera. Trenutno nam je koeficijent točno jedan – 13 kola, 13 osvojenih bodova. Do kraja prvog dijela prvenstva smanjit ćemo normu na 1,25, što znači da bismo u preostalih sedam kola trebali osvojiti 12 bodova. U slučaju da se to ne dogodi, ne samo da će doći do promjene u stručnom stožeru, već će zimske pripreme biti u Kruševcu, ali će biti i nova Uprava. Sadašnjem vodstvu produljujem mandat do kraja 2024. godine ako nakon 20. kola ne budemo imali minimalno 25 bodovadodao je Miloš Nenezić.

Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Javno.ba )