
U Šangaju postoji restoran u kojem posjetitelji mogu uživati u obroku dok na njih pada snijeg. Riječ je o restoranu u četvrti Minhang, koji svojim gostima, osim hrane, nudi i ….
nudi glazbu uživo, LED ekrane koji pokrivaju cijeli strop i rasvjetne displeje
Za dobru atmosferu zaslužan je DJ koji pušta elektronsku glazbu, a na jelovniku su street food i pivo, a zanimljiv je i način posluživanja pojedinih namirnica.
Naime, specijalitet restorana je kanta sa škampima koja se iznese na stol, prelije alkoholom i potom zapali. Restoran svojim gostima nudi i mogućnost dijeljenja slika svojih ljubimaca na velikom ekranu, a zatim svi mogu uživati u fotografijama sebe, primjerice mačaka
Restoran ima poseban aparat za pjenu koji sve goste prska sapunastom vodom, prenosi “Smart Shanghai”.
Snijeg pada tri puta dnevno, u 8 ujutro, 22 sata i u ponoć. U 22 sata snijeg se pretvara u ružičaste latice koje padaju sa stropa. Restoran je navodno iznimno popularan.
Izvor: Zanimljivodana.com
Molimo online portale. Ako kopirate originalni članak s naše stranice, NAVEDITE NAS KAO IZVOR. Hvala!
