31.6 C
Sarajevo
Pon, 06, 22

Partizan rutinski savladao Voždarevac

Partizan rutinski savladao Voždarevac. Nogometaši Partizana slavili su na gostovanju Voždovcu u 6. kolu doigravanja.

Od početka do kraja, crno-bijeli su diktirali ritam. Utakmica je odigrana u večernjim satima, jer je zbog dojave o bombi na stadionu TC odgođena sa 16:30 na četiri sata kasnije.

Voždovac – Partizan 0:3 (0:2)

Ricardo (str.) 29 ′ 39 ′, Vujačić 66 ′

Voždovac: Krunić, Damnjanović, Lašićkaš, Mijailović (od 64’Novaković), Pantović, Milojević, Purtić (od 64′ Ajdinović), Đurišić, Ćirković, Ivezić, Hajdin

Partizan: Stevanović, Saničanin, Vujačić, Urošević, Lutovac, Jojić (od 73′ Baždar), Zdjelar, Menig (od 62′ Jevtović), Natho, Terzić (od 62′ Jović), Gomeš (od 73′ Milovanović)

partizan rutinski

Nogometaši Partizana slavili su na gostovanju Voždovcu u 6. kolu doigravanja. Od početka do kraja, crno-bijeli su diktirali ritam.

-Click Here To Join Native Media

Crno-bijeli su poveli već u prvoj minuti, ali je Ricardov pogodak poništen zbog ofsajda.

PROČITAJ  Željezničar i Radnik remizirali u spektakularnoj atmosferi: Grbavica se oprostila od Ivice Osima

Ponovno je bio isti igrač u prilici, međutim, Krunić je obranio njegov udarac. Partizan je na startu uspostavio svoj ritam igre.

U 18. minuti Voždovac je uputio prvi udarac u gol. Udarac Lasickasa zaustavio je Stevanović.

Kasnije je u 27. minuti dosuđen jedanaesterac za crno-bijele koji je realizirao Ricardo.

Time je nadmašio učinak Mateje Kežmana koji je u sezoni 1999./2000. za crno-bijele postigao 35 golova u sivim natjecanjima.

Dobru priliku u 31. minuti tada je propustio Fudaler sa Zelenortskih otoka.

Lasićkas je imao još jednu priliku, ali je Stevanović bio priseban.

Nakon toga Partizan je udvostručio vodstvo. Gomez je bio precizan iz novog penala.

U finišu poluvremena Mijailović je pogodio stativu.

Početkom drugog poluvremena Partizan nije stvorio nijednu priliku. Zdjelar je pokušao uposliti Meniga, ali je prolaz bio kratak.

No, treći pogodak Partizan je postigao u 66. minuti. Strijelac je bio branič Igor Vujačić nakon Jojićevog kornera.

Potom je Ricardov pogodak ponovno poništen zbog ofsajda u 72. minuti. Hollender je potom pogodio stativu, a udarac Milovanića obranio je Krunić.

PROČITAJ  Traže mu novu destinaciju: Pjanić Barcelonu godišnje košta 30 miliona eura!

Do kraja utakmice nije bilo promjena. Crno-bijeli će u posljednjem kolu igrati s niškim Radničkim u subotu od 18 sati. Morat će večeras bodriti svog suparnika koji zbog borbe za naslov prvaka gostuje u Crvenoj zvezdi.