Pančevo nakon poraza od Zvezde: Primili su četiri gola

02/10/2024

Nogometaši Crvene zvezde sinoć su na “Meaci” izgubili od Intera rezultatom 4:0 u drugom kolu Lige prvaka.

Nakon utakmice svoje mišljenje je iznio legendarni Nogometaš Zvezde Darko Pančev.

– Sami su sebi dali četiri gola, uništili serekao je bivši napadač za Sport klub, te dodao:

Naivnost, čista naivnost, rijetke greške kakve se viđaju samo u niželigaškim natjecanjima i najgora stvar je što se Zvezda ponavlja na najvećoj europskoj sceni, čiste poklone okićene mašnom?Zvezda nije došla na Interov rođendan, već da mu eventualno zaprijetioštar je bio bivši strijelac.

Jedinu pohvalu iz Pančeva zaslužio je mladi Andrija Maksimović…

– Samo riječi hvale za tog mladića zbog onoga što je pokazao na terenu, trener Milojević mu je s pravom pružio priliku od početka, a on je uzvratio izvrsnom igrom. Ako napusti klub uskoro, njegova vrijednost će rasti svakim danom, nadam se da će uprava Zvezde i obitelj Maksimović biti na istoj valnoj dužini, neka odigra barem 120 utakmica u prvom timu kluba sa Ljutice Bogdana… Tada… On je suđen za uspješnu karijeru na jednom od najpoznatijih područja Starog kontinenta. Držim fige za takav ishod. Osim toga, ostankom Maksimovića u ovoj fazi nogometnog razvoja imat će koristi i reprezentacija Srbije, redovno će igrati za Zvezdu, traže se kreatori igre, svi ih vole, svi ih čuvaju, kreativci poput Maksimovića su dobrodošli svuda, pravo su zlato.

Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Javno.ba )