

Angelina Topić, srpska atletičarka, propustila je finale Olimpijskih igara zbog ozljede.
Odmah je počela s oporavkom, što joj je omogućilo da učestvuje na juniorskom SP-u u Peruu.
Osvojila je zlatnu medalju preskočivši visinu od 1,91 metara, te postala prvakinja u kategoriji do 20 godina.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu
Uspjela je u toj dobi osvojiti svjetsko i europsko zlato.
Isabel Lewison iz Australije osvojila je srebro. Broncu je osvojila Carmen Brus iz Estonije. Obojica su skočila 1,89.
Foto: Atletski savez Srbije
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Javno.ba )

u Parizu do zlatne slave u Limi 
Angelina Topic vaša je svjetska U20 prvakinja u skoku uvis 