OGLASIO SE POVRIJEĐENI U NESREĆI KOJA SE DOGODILA SINOĆ NA OTOCI: HVALA SVIMA, DOBRO SAM

01/07/2022

Kako je za Hayat.ba potvrđeno iz policije, do nesreće je došlo oko 23:35 sati, a učestvovala su dva automobila. Obzirom na težinu nesreće, vatrogasci su rezali automobil kako bi iz njega izvukli povrijeđene.

Na fotografijama se vidjelo da je jedan od automobila potpuno uništen s prednje strane, a veliki broj građana okupio se odmah da priteknu u pomoć učesnicima i pomognu im izaći iz automobila. Očevici ističu kako je vozač BMW-a zakačio Audi u velikoj brzini i tako udario u banderu, a zatim i trotoar.

Vozač BMW je teže povrijeđen ali je van životne opasnosti. Vlasnik vozila je od ranije poznat policijskim organima po velikom broju prekršaja.

Velimir Muratčauš je zadobio povrede, u svom zelenom BMW-u, kojeg su vatrogasci rezali

Navedeni vozač oglasio se iz bolničkog kreveta i zahvalio velikom broju prijatelja koji su brinuli za njega:

  • Ljudi hvala vam svima ko god je pitao. Dobro sam hvala Bogu. uglavnom ne mogu vam odgovarati na poruke. Sve u svemu hvala vam. Ok sam. Pa dok se malo dozovem pa ću vam se svima posebno javiti – poručio je Velikim iz bolničkog kreveta.

Velimir poznatiji kao Veko i prije 11 godina je imao saobraćajnu nesreću.

Tešku nesreću imao je i 2011. godine kada je u saobraćajnoj nesreći učestvovalo putničko vozilo marke “Kia”, taxi vozilo “Passat” i motocikl u kojoj su povrijeđene dvije osobe.

hayat.ba