Novi šok za Srbe: Đoković je također ispao na Start Indian Wales!

09/03/2025

Srpski teniser Novak Đoković, nije bio u stanju smjestiti u treći krug majstora u Indijskom Walesu.

Nakon velike borbe i tri seta, poražen je nizozemski igrač Botik van de Zandšulp. Po setovima 2: 6, 6: 3, 6: 1.

U prvom setu, koji je riješen za pola sata, Van de Zandšulp je napravljen u trećoj i petoj kočnici za igru ​​za vođu 1: 0. Đoković je odgovorio u drugom dijelu igre. LED 3: 0 i 5: 1. Suparnik je vratio jednu kočnicu, a srpski igrač poravnao se na 1: 1 u setovima.

Opet, Đoković je igrao loš set, a to je vrlo odlučno. Scenarij je bio sličan kao u prvom, jer je nizozemski natjecatelj napravio pauzu u četvrtom i šestom dragulju. Koristio je prvu loptu za utakmicu i zakazao dvoboj protiv 25 nositelja Franciska Serundola.

Đoković je nastavio s lošim rezultatima od početka sezone iako je proganjao 100. Karijerni trofej. Ranije je poražen u prvom krugu Dohe i u polufinalu Australian Opena.

www.sportskacentrala.com