Novi Beograd uvjerljiv u Sibenik

02/03/2025

Vodeni polo igrači Novog Beograda na gostujući nastup u Sibeniku poraženi su od Solarisa sa 13: 7 u meču 19. Regionalna Premier liga. Novobudnici su zabilježili 17. trijumf u Jadranskoj ligi bez problema, a pitanje pobjednika praktično je riješeno u prvom poluvremenu.

Nakon prve dvije četvrtine, tim trenera Zivka Gocić imao je četiri gole prednosti, a gosti su apsolutno kontrolirali razvoj u bazenu i rutinska igra zaslužila, osvojili su nova tri boda.

Najučinkovitiji u pobjedničkom kampu bili su Miloš ĆUK i Angelos Vlahopulos s tri gola, dok je Solaraisa bila bolja od ostalih u Solaraisa Roko Pelicaricarić s dva pogotka.

Novi Beograd u sljedećem krugu koji je na programu 8. Marta pozdravlja tim Zagreb Mladosta.

www.sportskacentrala.com