Nakon dvostruke krune prošlog tjedna, kada je osvojila naslove u pojedinačnoj konkurenciji i parovima na ITF turniru s nagradnim fondom od 15.000 dolara u grčkom Heraklionu, mlada srpska tenisačica Lola Radivojević osvojila je novi trofej u pojedinačnoj konkurenciji na istom mjesto.
Lola je u novom finalu pobijedila mladu domaću predstavnicu Dimitru Pavlou rezultatom 2-0, po setovima 6:0, 6:2.
17-godišnja srpska tenisačica u ova dva tjedna nije izgubila niti jedan set, na putu do dva naslova, a trebala bi biti oko 800. na novoj WTA listi.
Radivojevićeva je prije odlaska u Grčku igrala i četvrtfinale profi turnira u Osijeku s nagradnim fondom od 25.000 dolara, gdje je iz kvalifikacija stigla do osam najboljih upisavši pet pobjeda.
www.sportskacentrala.com
